Kurumsal

EVAL İNŞAAT HAKKINDA
 
Eval İnşaat Tic. Ltd. Şti. nitelikli ve yaşanılabilir konut ihtiyaçlarını karşılamak için üç girişimcinin bir araya gelmesiyle İstanbul Beylikdüzü’nde kurulmuş ve kısa zamanda EVAL markasını bölgesinde sevdirerek zirveye oturmuştur.

Şirketimiz, 2004 yılından beri müşteri memnuniyetini hedef alan, kalite ve güvenliği ön planda tutan konut ve işyerleri üretimleri yapmaktadır.

Globalleşen dünyada kendisini sürekli yenileyen, daima daha iyisi için çaba sarf eden, kazanmanın yanında müşterisine kazandıran şirketimiz, hizmetlerini tüm dünyaya yaymak arzusu içerisindedir.

Referanslarımız tamamladığımız konutlardan önce siz değerli müşterilerimizin projelerimize olan olumlu katkılarıdır.
MİSYON & VİZYON
 
Vizyon
İnsanların ihtiyaç duydukları rahat ve konforlu mekanlar üretmek.

Misyon
Güvenilir, konforlu modern evleri, işyerleri ve ofisleri uygun fiyatlarla ihtiyaç sahiplerine ulaştırmak.
KALİTE POLİTİKAMIZ
 
Eval İnşaat deprem kuşağında yer alan bölgemizin gerçeklerinden yola çıkarak depreme dayanıklı ürünler ve yapılar inşa eder. İnsan yaşamına değer veren ve bunun için kaliteden ve güvenlikten ödün vermeyen şirketimiz, kaliteye ulaşma yolundaki en büyük değerin insan olduğunun bilincindedir.

Şirketimiz bütün bu yükümlülüklerin, çevresine olan sorumluluklarının farkında olarak, geçmişini geleceğe taşıma arzusundadır.

En büyük kontrolün özdenetim olduğunu düşünen firmamız, oluşturduğu mekanizma ile kendi kendini denetlemekte, en doğru çözümleri sunmaktadır.

Eval İnşaat Meslek İçi Eğitimleri hizmet kapsamında ele alarak çalışanlarını bu bağlamda teşvik eder ve gereken kaynaklara ulaşılmasını sağlar.

Hizmetin güvenilir kaynaklar tarafından yürütülmesi gerektiğine inandığımız için deneyimli teknik kadromuz yeni gelişmeleri sürekli takip etmektedir.

Eval İnşaat; Bugüne kadar prensip edindiği; Kalite, Güven ve Doğruluk ilkelerinden vazgeçmeyerek sektöründe, kalitede lider olmayı ana hedef olarak belirlemiştir.

Eval İnşaat; 1. Derece deprem kuşağında bulunan bölgemizde; şartname ve standartlara uygun, depreme dayanıklı, çevreye saygılı, doğru planlama ve uygulama ile zamanında, hatasız yapılar üretmeyi ilke edinmiştir.

Eval İnşaat’ta kalite politikamız, sektördeki yenilikleri yakından takip ederek, meslek içi eğitimlerle, deneyimli ve bilgili çalışanlarıyla, kalite yönetim sistemini sürekli iyileştirerek, müşteri memnuniyetini üst seviyede tutmaktır.
KALİTE BELGELERİMİZ